Sklep

O marce

O marce A.Owidzka

 

   Markę A.Owidzka założono w 2020 roku. Zajmuje się internetową sprzedażą odzieży oraz wykonywaniem jej bezpośrednio na zamówienie. Wszystkie projekty są tworzone przez projektantkę Aleksandrę Owidzką. Celem marki jest kreowanie wizerunku kobiety i mężczyzny nie bojących się wyróżniać z otoczenia. Nasza marka stawia na jakość oraz zadowolenie klienta. Podłożem rozpoczęcia działalności były liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach modowych.

Moda konkursowa- Projektant A. Owidzka przygotowuje na modelce strój na Konkurs Modna Logika- uzyskał wyróżnienie

Wilno XX w – tak zaczęła się nasza przygoda.

   Ponad 120 lat temu Wanda Wierzbicka (praprababka cioteczna Aleksandry Owidzkiej) prowadziła salon modowy w centrum Wilna na ul. Mostowej 11 (obecnie Tiłto). Wanda projektowała kreacje z wielką pasją i starannością. Zatrudniała 12 panien szyjących. Salon działał od początku XX wieku aż do końca lat 30. Zamknięty z powodów zdrowotnych i rodzinnych Wandy. Od 2020 roku staramy się kontynuować tradycję i tworzyć markę z zasadami, którymi kierowała się Wanda Wierzbicka.

Moda tradycją rodzinną- W. Wierzbicka, praprababka A. Owidzkiej właścicielką salonu modowego w Wilmie -początek 20 wieku 

pl_PLPolski